teen vogue photoshoot

teen vogue photoshoot

sobota, 3 listopada 2012

Zmiany/Changes.

Uwaga uwaga, zmiany!

Chciałbym wyprowadzić tego bloga na trochę szersze wody. Od dzisiaj notki będą pojawiały się w dwóch językach: polskim i angielskim. W końcu, jest to blog o One Direction, więc niech będzie też w ich języku ;)
Wkrótce nowe wpisy.


Ok, so, guys. It's time to make some changes here. From this moment, notes on this blog will appear in two languages: polish and english. This blog is about One Direction, so I have to write in boys language. Soon, new notes ;)

7 komentarzy:

 1. Fajny pomysł c: przynajmniej sie czegos naucze, czytajac angielska wersje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. @up Gówno się nauczysz, bo poziom tego angielskiego jest tak samo niski ,jak muzyki którą gra ta banda pedziów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Anonimowy Znasz się chociaż trochę na angielskim? Wątpię... Angielska część notki, tak samo ja polska jest na wystarczającym poziomie...
   Co do obrażania chłopaków, to wygląda to mało wiarygodnie... Tak jakbyś pisał/a to na siłę, żeby tylko wyżebrać trochę uwagi. A poza tym jak dla mnie, to mogą być nawet, jak ty to nazywasz, 'pedziami'. Nie zmieni to ich muzyki, ani sposobu bycia, który, swoją drogą i tak zdaje się być lepszy od twojego...

   Usuń
 3. komentarze też mamy pisać w dwóch językach ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry pomysł z tymi dwoma językami, może od tego czasu ten blog wejdzie w szerszy obieg; miejmy taką nadzieję. Z niecierpliwością czekam na dalsze wpisy, wierzę, iż będą one tak ciekawe, jak do tej pory. Anonimku z góry, ujawnij się i może wtedy porozmawiamy. Pewna jestem, że owa konwersacja byłby bardzo fascynująca (dla obu stron) i bogata w szczegóły. Pozdrawiam, Angela.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym zaprosić Cię na mojego bloga z opowiadaniem o 1D http://only-one-love-one-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://fajneimaginyz1d.blogspot.com/2012/08/imagin-zayn-18_14.html
  ZNALAZŁAM DLA CIEBIE KOLEJNEGO IMAGINA, AŻ PROSZĄCEGO SIĘ O SKOMENTOWANIE NA TWOIM BLOGU :)

  OdpowiedzUsuń